Lazeris – mini testometras vaisingoms ir nevaisingoms dienoms nustatyti

LIEZUVIS_2161Mini testometras – tai puiki diagnostikos ir šeimos planavimo priemonė moterims vaisingoms ir nevaisingoms dienoms savarankiškai operatyviai nustatyti. Lūpdažio formos mini testometras parodo seilių fizikinių ir cheminių ypatumų pokyčius, priklausomai nuo jose esančių estrogenų ir druskų kiekio, tiesiogiai susijusio su hormonais, esamais moters organizme.

Norint nustatyti vaisingas ar nevaisingas dienas, reikia atsukti mikroobjektyvą ir liežuviu arba seilėmis sudrėkinti testometro stikliuką. Seilės turi 4-5 min savaime padžiūti. Tuomet mikroobjektyvą reikia įsukti atgal ir nuspaudus testometro gale esantį mygtuką, mikroobjetyvą sukinėti tol, kol pasirodys geriausias vaizdo ryškis. Vaizdą mikroobjektyve palyginti su vaizdais a,b,c.

Siūlelių tipo vaizdas, primenantis “paparčio lapą” (a), rodo v a i s i n g a s dienas.
Siūlelių ir taškų vaizdas (b) -      p e r e i n a m a s i s (rizikos) laikotarpis.
“Taškų” arba lašelių vaizdas (c) – n e v a i s i n g o s dienos.

Vaizdą mikroobjektyve gali iškreipti tokie veiksniai, kaip rūkymas, burnos ertmės ir gerklės uždegiminiai procesai, alkoholio naudojimas, kava ir pan. Todėl rekomenduojama testometrą naudoti praėjus ne mažiau kaip 2 valandoms po aukščiau paminėtų veiksnių.